sobota, 22 lipca 2017

Suszki śmierdziuszki - paczka od e-pies.eu

O suszkach śmierdziuszkach, wie praktycznie każdy właściciel psa.  To nieodłączny element wychowywania szczeniaka, czy walki z lękiem separacyjnym, ale przede wszystkim recepta na chwilę spokoju, gdy zwierzę jest upierdliwe i nie potrafi znaleźć sobie miejsca czy się wyciszyć.
W kategorii Przekąski i przysmaki, do rywalizacji o miano TOP ponownie stawił się sklep e-pies.eu ze swoim mnogim asortymentem. Mówiąc mnogi mam na myśli, ogromny, różnorodny i w ogóle wow asortyment. Ilość gryzaków dostępnych w sklepie jest przeogromna i nie ma siły, każdy znajdzie coś dla siebie - ekhm to znaczy dla swojego psa.

Pewnego dnia, do drzwi zadzwonił kurier, przyniósł kolejną w tygodniu paczkę.. Czym ta wizyta różniła się od innych tego typu? A no psy od początku wyniuchały, że idzie coś smacznego, z przeznaczeniem dla nich.. Nie oszukujmy się, tytuł posta nie brzmi tak bez przyczyny.. Każdy szanujący się psiarz wie co niesie za sobą słowo żwacz ;)

W pudełku znalazło się kilka osobnych paczuszek, z próbkami gryzaków ze sklepu. Kropelka z morza albo i oceanu suszków.  Od najbardziej znanych kurzych łapek, przez żwaczyki, tchawice czy wieprzowe ucho środkowe..

Zdecydowanie ulubione? Żwacze i ucho środkowe.. Tchawice się pieskom przejadły.. Owszem, schrupią, ale już bez większego entuzjazmu..Gryzaki to mój przepis na chwile spokoju, ale przede wszystkim narzedzie do dobrego skojarzenia, gdy wychodzę z domu. Wychodze, psy (a szczególnie dziadek, któremu troszkę wrócił lęk separacyjny) dostają gryzaka do schrupania..Gryzaków w sklepie e-pies jak juz wspomniałam jest cała masa. Są takie o których nie miałam pojęcia, że w ogóle istnieją.. Minie kupa czasu zanim spróbujemy wszystkiego..
Ceny są bardzo w porządku! Fajne jest tez to, ze gryzaki są naturalne, bez zbędnych ulepszaczy!


Ten kandydat to mój zdecydowany faworyt, jeśli chodzi o oddanie głosu w kategorii przysmaki!
A Wy? Znacie e-pies? Lubicie? Które z gryzaków są ulubionymi Waszych psów? Dajcie znać!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz