niedziela, 16 października 2016

Frugo fashionista czyli Modna Koza na tapecie!

Top for dog dało nam możliwość przetestowania jeszcze jednego produktu, a mianowicie kompletu hand-made stworzonego przez firmę, która w zeszłym roku okazała się najlepsza.. O kim mowa? Oczywiście o Modnej Kozie, której dziś będziemy się przyglądać nieco dokładniej..
Szeroka gama wzorów, doskonałe wykonanie, dobry kontakt z firmą i zadowoleni klienci.. to tak pokrótce o Modnej Kozie..
To nie nasze pierwsze spotkanie, z każdym kolejnym jest coraz lepiej i piękniej!

Dzięki Top for Dog otrzymaliśmy jeden z piękniejszych (o ile nie najpiękniejszy) komplet dla Frugoska!Problemy były od początku... Od samego początko.. BO JAK MOZNA SIE ZDECYDOWAĆ NA JEDEN WZÓR KIEDY DOSTAJE SIE ICH PISIONT ?! No jak?!
Z niewielką pomocą wybrałam jeden, ale nie miałam pojęcia jakie podszycie do niego dobrać.. Tak więc napisałam do Modnej Kozy we własnej osobie, mówie jak sprawa wygląda i proszę o dobranie czegoś.. Byle nie róż, bo jednak facet... Podałam wymiary, adres i czekałam...

Przyszła paczka.. Otwieram i mówie WOOOOOOW! Serio, dawno żadna psia galanteria nie zrobiła na mnie tak pozytywnego wrażenia! To było tak ładne, że szok! Tzn jest nadal, żeby nie było ..

A tak oto wygląda nasz komplecik:Przyznacie że piękny, prawda?

Cudem kompletu jest to z czego zostało wykonane podszycie... Bo sama tasiemka wiadomo, że piękna, ale baza i podszycie.. no po prostu GENIOUS! Pianka neoprenowa! Miękka, miła, lekka, elastyczna! Same zalety.. Ma jedną wadę, dość szybko się brudzi.. ale nieważne, bo po praniu wygląda jak nowa i wszystko jest piękne i ładne jak za nowości..

Co do jakości... Wszystko porządnie pozszywane, nie ma żadnych wystających nitek czy innych takich. Wszystko ładnie i dokładnie ;)  Zestaw jest porządny i estetyczny..Mam tollera, błoto nie jest mi obce.. Komplecik jest raczej wyjściowy.. Ale testowany był w każdych warunkach.. Pojechał z nami do Warszawy na zawody, chodził do lasu i na pola.. Przetyrany z każdej strony.. Brudził się, ale każde kolejne pranie (a było ich juz 2 czy 3) przeżył z godnością i nic się z nim nie stało... Wciąż wygląda pięknie..

Od teraz, komplecik ma miano tego wyjściowego.. Na miejskie spacery itp itd.. Już nie chcemy go zabijać :)Nie dziwota, że Modna Koza w zeszłym roku dostała miano TOP! Jest to dla mnie całkowicie zrozumiałe. Dajemy dużego plusa tej firmie. Z pewnością jest to jakość godna polecenia!

3 komentarze:

  1. Tak, modna koza jest zdecydowanie godna polecenia. Nie dość że modnie, to jeszcze wygodnie :)

    OdpowiedzUsuń