piątek, 14 października 2016

Futro miękkie i pachnące.. Tylko po szamponie botaniqa


W kategorii produktów do pielęgnacji psich towarzyszy zgłoszono również szampony Botaniqa.

Jako, że rude psy lubią się brudzić.. Frugo gustuje w różnych zapaszkach naturalnych więc stwierdziłam, że warto spróbować czy te produkty dadzą radę.

Otrzymaliśmy do testów dwa rodzaje szamponów.. Do długiej sierści i jeden do każdego rodzaju.
Co pierwsze się rzuca w oczy to bardzo ładna oprawa graficzna. Szampony są w tubkach po 250ml.
Jak się człowiek nie wczyta to można pomylić z kosmetykami dla ludzi.. Na pierwszy rzut oka ciężko powiedzieć, że to kosmetyki dla psa.


Na okazję do wypróbowania długo czekać nie musiałam.. Jeden z pierwszych spacerów po otrzymaniu paczki.. I co robi frugo? Tarza się w tym co zostawiło po sobie inne zwierzątko hasające po polach.. Woń rozciągająca się z rudego futra była gorzej niż paskudna. Myślałam, że go ukatrupię, no ale cóż.. Była okazja do kąpieli.. 

Fruczanek był kąpany szamponem do każdego rodzaju sierści, z dodatkiem granatu i jagód Acai.. Zapach jest lepiej niż przyjemny.. Słodki, ale bez przesady. Naprawdę bardzo przyjemny. 
Szampon jest niezbyt lejący się, konsystencja przypomina kisiel. Nałożony na sierść ładnie się pieni i wystarcza niewielka ilość żeby wyczyścić całego psa.. W porównaniu do innych stosowanych przez nas szamponów, ten jest na pewno bardziej wydajny. 


Psikut się mało kiedy brudzi aż tak, żeby wymagać kąpieli. Niemniej raz na jakiś czas jest kąpany dla zasady, w celu odświeżenia. Dlatego, on też był kąpany w drugim szamponie, który jest dedykowany psom o długiej i półdługiej sierści. Zapach również i w tym przypadku bardzo przyjemny dla nosa. Konsystencja podobnie jak uprzednio. 


Zaobserwowany efekt?


Oba pieski doznały efektu push-up. Najbardziej mnie zaskoczyło to jak bardzo miękkie były psy. Oba. Frucznik przez całe swoje rude życie nie był, aż tak mięciutki jak tym razem. Oprócz tego sierść wyczyszczona z zanieczyszczeń była żywo ruda i błyszcząca.  Zdecydowanie na plus..

Z tego co się orientuję, firma botaniqa jest lubianą firmą wśród właścicieli psów.. Teraz już wiem dlaczego. Wydajność, zapach, ładna oprawa graficzna. To wszystko składa się na dobrej jakości produkt, który zachęca całym sobą do skorzystania.. 

Glosowanie na produkt TOP już trwa. Możecie oddać swój głos na produkty z różnych kategorii.. 
strona do głosowania: http://www.topfordog.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz